Автострахування у подарунок до нового автомобіля Hyundai в Олімп Мотор

Автострахування у подарунок до нового автомобіля Hyundai в Олімп Мотор!

До кінця вересня в офіційному дилерському центрі HYUNDAI Олімп Мотор, при купівлі нового автомобіля, Ви отримуєте в подарунок поліс Обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності з 0%-ю франшизою від провідних страхових компаній України. До того ж, ми запропонуємо вам придбання полісу страхування вашого автомобіля за програмою КАСКО за найнижчими тарифами з максимальним покриттям ризиків.

Hyundai IONIQ 5 N дебютує на фестивалі швидкості в Гудвуді, щоб встановити нові стандарти для високопродуктивних електричних автомобілів та задоволення від водіння.

Hyundai IONIQ 5 N дебютує на фестивалі швидкості в Гудвуді, щоб встановити нові стандарти для високопродуктивних електричних автомобілів та задоволення від водіння.

Українська

Стартує продаж оновленого Hyundai PALISADE: оголошені ціни та комплектації.

Хюндай Мотор Україна розпочинає продаж оновленого Hyundai PALISADE, який підкорює своєю потужністю, технологічністю та комфортом.

Українська

Графік роботи у святкові дні

Дорогі відвідувачі, клієнти та партнери!

Вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо кожному з Вас, щоб старий рік забрав разом з собою всі негаразди та смуток, а новий був наповнений досягненнями, багатством, любов'ю та здоров'ям! Бажаємо миру, благополуччя та щастя, нехай у Новому році все вийде, і задумане здійсниться під мирним набом України!

У святкові дні працюємо за наступним графіком:

Українська

Зміна місцезнаходження юридичної особи

Повідомлення про зміну місцезнаходження

ТОВ «ЕДЕМ-АВТО» повідомляє про зміну місцезнаходження юридичної особи (юридичної адреси) товариства.

З 06.09.2022 року юридична адреса ТОВ «ЕДЕМ-АВТО» наступна:

08131, Київська обл., Бучанський район, село Софіївська Борщагівка, вулиця Соборна, будинок 1

Зазначені зміни у місцезнаходженні юридичної особи були внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у встановленому законодавством порядку.

Українська

Вигода за віком авто

Давно не обслуговувались у сервісному центрі EDEM AUTO? Ми маємо для вас вигідну індевідуальну пропозицію. 

Залежно від року випуску вашого авто, ви маєте змогу отримати вигоду на: запасні частини, рідини та мастила, роботи за персональним промокодом. 

Українська

Сторінки